Escudo Kennel handling i hodowla sznaucerów miniaturowych pieprz i sól oraz sznaucerów olbrzymów czarnych Escudo Kennel handling i hodowla sznaucerów miniaturowych pieprz i sól oraz sznaucerów olbrzymów czarnych Escudo Kennel handling i hodowla sznaucerów miniaturowych pieprz i sól oraz sznaucerów olbrzymów czarnych

Sznaucer Olbrzym Czarny

Sznaucer Olbrzym - JARISA z Wilczej Skarpy

 

(*) JARISA
z Wilczej Skarpy

Młodzieżowa Championka Polski
Młodzieżowa Zwyciężczyni Polski
Młodzieżowa Zwycieżczyni Europy
Środkowej i Wschodniej
2x Junior Best In Show
vice- Młodzieżowa Zwycieżczyni Klubu
Championka Polski
Vice Zwycieżczyni Polski
3 x CACIB
res-CACIB
multi BEST OF BREED

Rodzice:
ojciec: Multi Ch, Int Ch GARUDA Nergal
matka: Ch. CINDY Hamada

JARISA to moja fundamentalna suczka hodowlana. Wielokrotnie wystawiana potwierdzała swoją wysoką klasę jako wybitna przedstawicielka rasy.

JARISA jest córką Ch. CINDY Hamada (Int. CH GRACJA Dyas & Ch. Klaness Faithless Fellow), w linii żeńskiej łączy najlepsze matczyne linie hodowlane. JARISA jest wnuczką niezapomnianej i zjawiskowej Multi. Ch. Multi BIS GRACJI Dyas, dzięki której zapragnąłem mieć psa rasy sznaucer olbrzym czarny. GRACJA do późnej starości zachowała blask i wdzięk prawdziwej wystawowej gwiazdy. Wielką przyjemnością jest dla mnie pokazywanie jej córki Ch. CINDY Hamada, wnuczek CH. JARISY z Wilczej Skarpy i CH. JUKI z Wilczej Skarpy, a także prawnuczek Ch. KOBRY, Ch. KENII i KRETY z Wilczej Skarpy.

W linii męskiej w rodowodzie JARISY pojawiają się sławy i topowe psy z wielu hodowli europejskich (fiński Stablemaster`s, hiszpański de Pichera), a to dzięki ojcu JARISY, którym jest Multi Ch, Int Ch GARUDA Nergal (Int Ch. Multi Ch. Stablemaster`s SUPERMAN & Int. Ch. BRINHILD Nergal).

Sznaucer Olbrzym - KRETA z Wilczej Skarpy

 

KRETA z Wilczej Skarpy

Rodzice:
ojciec: CH. Gloris FIDEL
matka: JARISA z Wilczej Skarpy

Kreta urodziła się w pierwszym miocie JARISY po rosyjskim Championie CH. Gloris FIDEL (WW, EurW. Gloris ARIZONA BILL & Ch. Gloris ZEHEL KARADO). KRETA jest żywiołową i bardzo energiczną sznaucerką. Odznacza się dynamiczną akcją kończyn, obszernym wykrokiem i właściwym dla rasy temperamentem. Jest siostrą wybitnej i zjawiskowej Ch. KOBRY z Wilczej Skarpy.

Sznaucer Olbrzym - Escudo PRIL PEARL

 

 

Escudo PRIL PEARL

Rodzice:
ojciec: Multi. Ch, PARSILAL Nergal
matka: JARISA z Wilczej Skarpy

APRIL PERL jest córka JARISY z jej drugiego miotu, którego ojcem jest Multi. Ch, PARSILAL Nergal (Euro Ch., Multi Ch. Armald SIR GAMILTON & Multi. Ch. BRINHILD Nergal).

 

 

hodowla sznaucerów miniaturowych i olbrzymów Escudo Kennel (FCI) hodowla sznaucerów miniaturowych i olbrzymów Escudo Kennel (FCI) hodowla sznaucerów miniaturowych i olbrzymów Escudo Kennel (FCI)